Šķiedru-elektriskais hibrīda slīdēšanas gredzens DHS100-18-4F
Īss apraksts:
  2. Var pielāgot vada garumu, kanālu skaitu, optiskās šķiedras tipu un saskarnes tipu
  3. Tipisks pielietojums: tālvadības sistēmas, digitālo un analogo signālu pārraide un vadība
Produkta informācija
Produkta tagi
DHS100-18-4F sērijas šķiedru elektriskā slīdgredzena apraksts
Ingiant DHS100-18-4F sērijas šķiedru elektriskā slīdēšanas gredzena ārējais diametrs 100 mm, 18 jaudas signāli un 4 optiskās šķiedras signāli, nominālā strāva 15A jaudai 2A signālam, korpusa materiāls alumīnija sakausējums, darba ātrums 0–300 apgr./min, mazs izmērs un viegls svars.
Tipiski pielietojumi
Tālvadības sistēmas, digitālo un analogo signālu pārraide un vadība
Radaru, antenu sistēmas
Videonovērošanas sistēmas
Produkta nosaukuma apraksts
DHS100-18-4F
  1. 1.Produkta tips: DH — elektriskais slīdgredzens
  2. 2. Uzstādīšanas metode: S-veida cieta vārpsta
  3. 3. Ārējais diametrs: 100–100 mm
  4. 4. ķēdes numurs: 18-18 kanāli
  5. 5. Šķiedru skaits: 4F-4 optiskās šķiedras kanāli
  6. Piemēram: DHS100-18-4F, cieta vārpstas slīdgredzens ar ārējo diametru 100 mm, 18 elektriskie kanāli, 4 optiskās šķiedras kanāli.
  7. 9/125 (viena režīma), 50/125 (vairāku režīmu), 62,5/125 (vairāku režīmu)
DHS100-18-4F šķiedru elektriskā slīdēšanas gredzena standarta rasējums
DHS100-18-4F
DHS100 šķiedru elektriskā slīdēšanas gredzena tehniskie parametri
Optiskās šķiedras parametri
Kanālu skaits 4 gredzeni vai pielāgoti
Viļņa garums 1310 nm–1550 nm
Optiskās šķiedras tips Viens režīms
Savienotāja tips LC
Ievietošanas zudums <5dB
Ievietošanas zudumu variācija ≤±1,3 dB
Atgriešanas zaudējumi > 45 B
Bizes astes garums 500 mm + 20 mm
Elektrotehniskā Mehāniski tehnisks
Kanālu skaits 18 Ātruma diapazons 0–300 apgr./min
Nominālā strāva Jauda: 6 gredzeni-15A,
Signāls: 12 zvani-2A
Aizsardzības līmenis IP51
Kontakta pretestības variācija <10mΩ Darba mitrums <70%
Izolācijas pretestība ≥1000MΩ pie 1000V līdzstrāvas Elektriskā kontakta materiāls Dārgmetāls
Elektriskā izturība 1000 V maiņstrāva pie 50 Hz, 60 s, 2 mA Svina specifikācija 15A-AFP 2*0,75 mm², 2A-AFP 2*0,15 mm²
Darba temperatūra -40℃~+65℃ Svina garums 500 mm + 20 mm