Ingiant DHK350-3-15A caur urbumu slīdēšanas gredzens rūpnieciskajām mašīnām
Specifikācija
| DHK350-3-15A | |||
| Galvenie parametri | |||
| Ķēžu skaits | 3 | Darba temperatūra | "-40 ℃ ~ +65 ℃" |
| Nominālā strāva | 15A, var pielāgot | Darba mitrums | <70% |
| Nominālais spriegums | 0–240 V maiņstrāva/līdzstrāva | Aizsardzības līmenis | IP54 |
| Izolācijas pretestība | ≥1000 MΩ pie 500 V līdzstrāvas | Korpusa materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Izolācijas izturība | 1500 V maiņstrāva pie 50 Hz, 60 s, 2 mA | Elektriskā kontakta materiāls | Dārgmetāls |
| Dinamiskā pretestības variācija | <10MΩ | Svina stieples specifikācija | Krāsains teflona izolēts un alvots daudzdzīslu elastīgs vads |
| Rotācijas ātrums | 0~600 apgr./min | Svina stieples garums | 500 mm + 20 mm |
Standarta produkta kontūras rasējums
Pieteikums iesniegts
• Izstāžu/demonstrācijas aprīkojums
• Iepakošanas/ietīšanas iekārtas
• Pusvadītāju apstrādes sistēmas
• Rūpnieciskās iekārtas
• rotējošie indeksēšanas galdi
• Procesa vadības iekārtas
• Smago iekārtu torņi vai kabeļu spoles
• Avārijas apgaismojums, robotika, paletizācijas iekārtas, opcija
• Medicīnas iekārtas | rotācijas sensori, avārijas apgaismojums, robotika
• Miniatūras kabeļu spoles
Mūsu priekšrocība
1. Produkta priekšrocība:
· Unikāla signāla apstrādes veiktspēja ar minimālu elektriskās ķēdes troksni
· Cieši iepakots, lai ietilptu pat vissarežģītākajos telpas apstākļos
· Pilnībā savietojams gan ar analogajiem, gan TTL vadības līmeņa signāliem
· Precīzi lodīšu gultņi ilgam kalpošanas laikam
· Pieejamas noslēgtas vienības, IP67 pēc izvēles
· Izturīga anodēta alumīnija konstrukcija
· Pieejams ar Ethernet
· Ātra piegāde
Rūpnīcas aina
Specifikācija
DHK350-3-15A
Galvenie parametri
Izolācijas pretestība ≥1000MΩ pie 500VDC Korpusa materiāls Alumīnija sakausējums
Izolācijas izturība 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Elektriskā kontakta materiāls Dārgmetāls
Dinamiskās pretestības variācija <10 MΩ Svina vada specifikācija Krāsains teflona izolēts un alvots daudzdzīslu elastīgs vads